Goodwill Tilit

henkilökuntamme

Tilitoimisto Hämeenlinna

Lasse Lehtohalme, toimitusjohtaja

050 4330278 / lasse@gwtilit.fi

Jari Salo, osakas

050 5011 006 / jari@gwtilit.fi

Linda Lamminaho, kirjanpitäjä

045 2776222 / linda@gwtilit.fi

Jenna ”Jensu” Sulku, kirjanpitäjä

040 8498491 / jensu@gwtilit.fi

Elina Tuomala, kirjanpitäjä

050 5536722 / elina@gwtilit.fi

Pauliina Perkiö, kirjanpitäjä  

050 5567722 / pauliina@gwtilit.fi

Suvi Kaukonen, kirjanpitäjä

050 3315100 / suvi@gwtilit.fi

Milja Ketomäki, KLT-kirjanpitäjä, toimistopäällikkö

050 3601266/ milja@gwtilit.fi

Susanna Aalto, harjoittelija

toimisto@gwtilit.fi

Vieritä ylös