72 / 100

Goodwill Tilit

henkilökuntamme

Tilitoimisto Hämeenlinna

lasse1.1eitaustaa

Lasse Lehtohalme, toimitusjohtaja

0504330278 / lasse@gwtilit.fi

jarieitaustaa

Jari Salo, osakas

010 5018747 / jari@gwtilit.fi

lindaeitaustaa2

Linda Lamminaho, kirjanpitäjä

0452776222 / linda@gwtilit.fi

jennalamminpaaeitaustaa

Jenna Lamminpää, kirjanpitäjä

0503315100 / jenna@gwtilit.fi

cameo 2023867 640

Arja Stenroos, kirjanpitäjä 

0503588500 / arja@gwtilit.fi

jennasulkueitaustaa

Jenna ”Jensu” Sulku, harjoittelija

0408498491 / jensu@gwtilit.fi

Vieritä ylös