Goodwill Tilit

henkilökuntamme

Tilitoimisto Hämeenlinna

Lasse Lehtohalme, toimitusjohtaja

0504330278 / lasse@gwtilit.fi

Jari Salo, osakas

010 5018747 / jari@gwtilit.fi

Linda Lamminaho, kirjanpitäjä

0452776222 / linda@gwtilit.fi

Jenna Lamminpää, kirjanpitäjä

0503315100 / jenna@gwtilit.fi

Arja Stenroos, kirjanpitäjä 

0503588500 / arja@gwtilit.fi

Jenna ”Jensu” Sulku, kirjanpitäjä

0408498491 / jensu@gwtilit.fi

Nina Harjula Salo, palkanlaskija

0505534481 / nina@gwtilit.fi

Elina Tuomala, kirjanpitäjä

0505536722 / elina@gwtilit.fi

Pauliina Perkiö, harjoittelija

pauliina@gwtilit.fi

Vieritä ylös